Θυροτηλεφωνο

Κάθε πληροφορία και συμβουλή γύρω από τα ηλεκτρολογικά θέματα και τις τηλεπικοινωνίες

Θυροτηλεφωνο

Δημοσίευσηαπό Tarantula84 » Παρ Φεβ 15, 2019 12:57 pm

Καλησπερα σας.Ειμαστε μια πολυκατοικια 3 διαμερισματων κατασκευης του 80 περιπου.Στη πολυκατοικια υπαρχουν 3 διαμερισματα.Προσφατα ανακαινιστηκε το 1 διαμερισμα και λογω της παλαιοτητας δεν μπορω να βρω θυροτηλεφωνο διαμερισματος που να ταιριαζει στη συχνοτητα του κεντρικου που υπαρχει στην εισοδο της πολυκατοικιας.Προτεινα να αγορασω ολοκληρο το συστημα θυροτηλεφωνου για ολα τα διαμερισματα καθως κ το κεντρικο προκειμενου να εξυπηρετηθω.Το ενα διαμερισμα δεχτηκε.Το αλλο ομως οχι με αποτελεσμα τωρα να μην εχω θυριτηλεφωνο.Με λιγα λογια 2 εκ των 3 διαμερισματων συμφωνουν στην αλλαγη.Ηθελα να ρωτησω απο τη στιγμη που δεν υπαρχουν καποιοι κανονισμοι καποιο καταστατικο..οι αποφασεις πως παιρνονται; Κατα πλειοψηφια; Θα μεινω χωρις θυροτηλεφωνο επειδη το 1 διαμερισμα αρνειται??? Μαλιστα επειδη προσβαση στον κηπο(ακαλυπτο χωρο) εκ κατασκευης της πολυκατοικιας εχει μονο το διαμερισμα μου(ισογειο) με απε
ιλησαν οτι ΜΟΝΟ εαν τους ανοιξω πορτα θα πουν το ναι στην αλλαγη του θυροτηλεφωνου.Σας ευχαριστω πολυ και συγγνωμη για το μεγαλο μνμ αλλα δυστυχως μου φερνει ολο προβληματα το ενα διαμερισμα.
Tarantula84

Επιστροφή στο Ηλεκτρολογικά & Τηλεπικοινωνίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης