ρευμα απο το κοινοχρηστο

Κάθε πληροφορία και συμβουλή γύρω από τα ηλεκτρολογικά θέματα και τις τηλεπικοινωνίες

Re: ρευμα απο το κοινοχρηστο

Δημοσίευσηαπό xsterg » Παρ Ιαν 10, 2014 9:10 pm

απο τα λεγομενα σου φιλε μου φαινεται οτι εκτος απο εσενα και ο φιλος σου ει ναι ασχετος. απευθυνσου λοιπον σε καποιον επαγγελματια ο οποιος και θα σου προτεινει την σωστοτερη απο τεχνικης αποψης λυση. ολα τα αλλα ειναι ανεκδοτα θερινης νυκτος.
xsterg

Δημοσίευσηαπό etresh » Σάβ Ιαν 11, 2014 12:11 am

ο φιλος μου ειναι επαγγελματιας, απ οτι φαινετε οι μονοι ασχετοι ειμαστε εγω και εσυ με την διαφορα οτι εγω το ξερω οτι ειμαι ασχετος... αλλα ακομα και εγω ειμαι καλυτερος γτ η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια...εισαι ο κλασσικος ξερολας(δεν μετριεται σε watt αλλα σε ampere οποτε δν θα σ απαντησω... και σε επομενο ποστ 1200watt π ειναι 5.5Α... ) που εχει το καθε φορουμ π σεβεται τον εαυτο του... οποτε δν ειναι αναγκη να απαντας σε οποιο ποστ π βλεπεις... ασε να απαντησει καποιοσ αν ξερει και αν εχει να προτεινει κατι...
p.s. στο πανεπιστημιο μας ελεγαν δν υπαρχουν χαζες ερωτησεις υπαρχου χαζες απαντησεις(εδωσες αρκετες απο αυτες)...
(σε παρακαλω μν ξαναποσταρεις στο θεμα μου)
etresh

Δημοσίευσηαπό HaVai » Σάβ Ιαν 11, 2014 4:20 pm

@etresh: Και εγώ συμφωνώ με το @gtsoukn ότι ενώ είπες ότι τη δουλειά θα την κάνει ηλεκτρολόγος, οι ερωτήσεις σου δεν δείχνουν κάτι τέτοιο.

Οποιαδήποτε ηλεκτρολογική εργασία πρέπει να εκτελείται από ηλεκτρολόγο και σε καμία περίπτωση δεν είναι θέμα διαπραγμάτευσης στο forum αυτό.

Επειδή αφορά στο κοινόχρηστο ρεύμα, κάθε ηλεκτρολογική εργασία πρέπει να έχει την έγκριση της Γενικής Συνέλευσης.

Locked.
Εικόνα
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum.
Άβαταρ μέλους
HaVai
Administrator

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ηλεκτρολογικά & Τηλεπικοινωνίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης